Wrap z wolowina

Miłośnicy wrapów z pewnością skuszą się na nasze autorskie wrapy z wołowiną i dodatkami. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości składników od lokalnych dostawców. Nasze wrapy są niezwykle pożywne i zawierają wiele witamin oraz składników mineralnych. Są także cennym źródłem węglowodanów. Z pewnością tego typu posiłek doda ci wiele energii na cały dzień. Wrap z mięsem świetnie sprawdzi się na drugie śniadanie, lunch lub obiad. Jest niezwykle smaczny i lekki.

Znajdziesz u nas pełnowartościowe i pyszne wrapy z mięsem wołowym i warzywami, między innymi grzybami mun, kiełkami fasoli mung, kolendrą oraz dymką. Spróbuj naszych autorskich wrapów już teraz!

Wrapy z mięsem wołowym

Serwujemy dania z różnych zakątków świata. Inspirujemy się między innymi kuchnią bałkańską czy azjatycką, dzięki temu w naszym food trucku możesz skosztować przekąsek i potraw z niemal całego świata. Zachęcamy zatem do spróbowania naszych wrapów z mięsem wołowym i warzywami. To doskonała przekąska na spotkania i imprezy ze znajomymi. Możesz podawać je osobno, w towarzystwie przeróżnych sałatek lub serów. Do wrapów warto dobrać także ziemniaki z pieca, które przyrządzamy na miejscu. Z pewnością skuszą się na nie osoby, które na co dzień stosują dietę wegetariańską.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i spróbowania pysznych, zdrowych i pełnowartościowych dań. Znajdziesz nas w Bielsku-Białej! Możesz zamówić nasze dania na miejscu lub skorzystać z opcji na dowóz. Zapraszamy!