Makaron z wolowina

W naszej ofercie znajdziesz makaron z wołowiną, który jest tradycyjnym daniem kuchni azjatyckiej, a przy tym jest niezwykle pożywny i smaczny. Makaron podajemy z sosem ostrygowym oraz warzywami. Warto wprowadzić do swojej diety makaron, ponieważ jest on przede wszystkim cennym źródłem węglowodanów. Podawany z pysznym sosem dodatkowo zwiększa wartość energetyczną. Jest także źródłem białka oraz witamin z grupy B.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego menu. Znajdziesz nas przede wszystkim w Bielsku-Białej, ale zapraszamy także klientów z Czechowic-Dziedzic oraz całego województwa śląskiego. W weekendy znajdziesz nas w różnych lokalizacjach. Sprawdzaj informacje w social mediach.

Makaron z mięsem wołowym

W naszym foodtrucku serwujemy dania z różnych części świata. Znajdziesz u nas makaron z wołowiną w sosie ostrygowym. Makaron udon serwujemy z grzybami mun, kolendrą, dymką oraz orzechami. Udon to tradycyjny, gruby i miękki japoński makaron. Wytwarzany jest z mąki pszennej oraz wody. Makaron podawany z warzywami oraz sosem to pełnowartościowy posiłek, który doda ci energii na cały dzień!

Nasze dania serwowane są codziennie na miejscu. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości składników od sprawdzonych dostawców. Skosztuj nie tylko naszych makaronów, ale spróbuj również pysznych wrapów, tortilli czy autorskich burgerów wołowych. Nasze posiłki są niezwykle pożywne, pełnowartościowe i zdrowe. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas na przygotowanie sobie obiadu w domu, dlatego przychodzimy z pomocą. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się pysznym posiłkiem już teraz!