Tortilla z wołowiną

Serwujemy pyszne tortille z wołowiną, które z pewnością posmakują niejednej osobie. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości mięs i świeżych warzyw od najlepszych dostawców. Nasze posiłki wykonujemy codziennie na miejscu. Możesz być pewny, że zawsze dostaniesz świeży, zdrowy i pożywny posiłek!

Tortilla jest dobrym źródłem węglowodanów, witamin z grupy B oraz składników mineralnych. Warto zatem zdecydować się na tortillę pełnoziarnistą, ponieważ zwiększa spożycie błonnika, dzięki czemu dłużej czujesz się pełny. Wołowina zaś zawiera więcej przyswajalnego żelaza w porównaniu do innych mięs. Jest także źródłem cennych witamin, np. witaminy A, D i E. 

Tortilla z wołowiną doskonale smakuje solo lub podana z porcją frytek lub pieczonych ziemniaków, które także znajdziesz w naszym menu. Delektuj się pysznym smakiem i aromatem naszych dań. Zapraszamy!

Jakie tortille serwujemy?

Tortilla to niezwykle pyszny i pełnowartościowy posiłek, który dostarcza wiele energii i wspiera zdrowe trawienie. Odpowiednie spożycie błonnika pomaga także kontrolować poziom cholesterolu. Nasze tortille serwujemy z wysokiej jakości mięsem wołowym oraz świeżymi warzywami, które warto spożywać codziennie. Znajdziesz w nich między innymi grzyby mun, kiełki fasoli mung, kolendrę oraz dymkę.

Wiemy, że nie każdy ma czas na ugotowanie sobie zdrowych dań, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Serwujemy dania w Bielsku-Białej, ale w weekendy znajdziesz nas w różnych lokalizacjach. Możesz także zamówić nasze dania do domu lub pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!