Burger wołowy z grilla

W naszej ofercie znajdziesz pyszne burgery wołowe z grilla. Do naszych dań używamy wyłącznie świeżych i wysokiej jakości mięs oraz warzyw. Burgery podajemy z dużymi maślanymi bułkami, które przygotowywane są specjalnie na nasze zamówienie. Nasze burgery serwujemy na miejscu tuż przed serwowaniem. Oferujemy tradycyjne burgery wołowe z warzywami i klasycznymi sosami, ale znajdziesz u nas również burgery z krewetkami czy oscypkiem.

Posiadamy także propozycje dla najmłodszych! Oferujemy również burgery special. Koniecznie spytaj naszego szefa, jaki burger specjalny serwowany jest w danym miesiącu. U nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Burgery z dostawą

Nasze pyszne burgery możesz zamówić na miejscu w naszym foodtrucku lub z dostawą do swojego domu lub pracy. Nasze burgery to doskonała opcja podczas lunchu w pracy lub w domu. Wiemy, że nie każdy ma zawsze czas na ugotowanie sobie posiłku, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy wysoką jakość naszych składników oraz niezapomniany smak. Do burgerów dobierz pyszne wrapy, tortille z mięsem wołowym lub pieczone ziemniaki. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się niesamowitym smakiem naszych potraw!

Burgery grillowane wysokiej jakości

Spróbuj naszych autorskich burgerów już teraz. Serwujemy mięso od najlepszych i sprawdzonych dostawców. Sami tworzymy nasze sosy, które z pewnością posmakują niejednej osobie. Nie smażymy naszych burgerów, tylko je grillujemy. Nasze burgery to pożywny posiłek, który z pewnością nasyci cię na cały dzień.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych burgerów i skosztuj naszych dań. Zapraszamy klientów z Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic oraz całego województwa śląskiego. W weekendy znajdziesz nas w różnych lokalizacjach. Sprawdzaj nasze profile w mediach społecznościowych i próbuj nowych smaków razem z nami.